Aktuality

Společnost itself s. r. o. převezme provoz kabelové sítě v Lužicích

Společnost itself s. r. o. převezme provoz kabelové sítě v Lužicích

Internetové připojení a televize od Selfnetu jsou služby, které od 2. listopadu 2020 budou díky novému provozovateli naší kabelové sítě dostupné i v Lužicích. 
Provoz kabelové sítě převezme společnost itself s. r. o., ryze česká firma, která má za sebou více než devětadvacetileté zkušenosti v oblasti telekomunikací, především s výstavbou internetových sítí a poskytováním kabelové televize. Pod značkou Selfnet přináší internetové a televizní služby do více než 45 000 domácností ve 47 obcích jižní Moravy. Společnost zaměstnává kolem 150 zaměstnanců, pracujících nejen v sídle společnosti v Brně, ale i na pobočkách v Ivančicích, Břeclavi a Kyjově. 
Rozsah poskytovaných služeb i rostoucí nároky uživatelů vedly také ke zřízení profesionálního zákaznického a dohledového centra, které je schopno řešit požadavky zákazníků v nepřetržitém režimu 24 hodin denně. Společnost má k dispozici početný tým zkušených techniků, kteří v terénu zajišťují jak bezchybný chod páteřní datové sítě, tak i rychlou reakci na servisní požadavky zákazníků. 

Proces převzetí kabelové sítě
Služby stávajícího poskytovatele internetových a televizních služeb po kabelové síti, tj. společnosti NOEL, s. r. o., už nebudou od 2. listopadu 2020 k dispozici. Nemusíte mít obavy, internetové a televizní služby vám nyní bude poskytovat společnost itself s. r. o. pod obchodní značkou Selfnet
Abychom vám přechod na internetové služby Selfnet co nejvíce usnadnili, domluvili jsme se na uspořádání besedy s občany a následně i na organizaci prezentačních/podpisových dnů, během kterých můžete bez obav vyřešit vše potřebné. 

Beseda s občany se uskuteční 21. října 2020 v 19:00 v Hale Lužice (U Stadionu 982/18). Na besedě vám zástupci společnosti itself s. r. o. představí internetové a televizní služby Selfnet a přiblíží vám celý proces administrativního i technického přechodu ke službám Selfnet. Prostor bude samozřejmě i pro následnou diskuzi.
Pokud vám výše uvedený termín nevyhovuje, nevadí, zástupci itself s. r. o. tu pro vás budou během prezentačních/podpisových dnů, které se budou konat v následujících dvou týdnech po besedě, tentokrát v prostorách základní školy v Lužicích (Velkomoravská 220/264). Termín návštěvy si zvolíte podle toho, jaké služby budete chtít využívat.
 
1) Budete-li mít zájem pouze o internet nebo kombinaci internetu a televize:
26. října (pondělí), 14:00–20:00
27. října (úterý), 12:00–20:00
29. října (čtvrtek), 12:00–20:00
30. října (pátek), 12:00–18:00
 
2) Budete-li mít zájem pouze o televizní služby:
2. listopadu (pondělí), 14:00–20:00
3.–5. listopadu (úterý-čtvrtek), 12:00–20:00
6. listopadu (pátek), 12:00–16:00

Během prezentačních dnů vám pracovníci itself s. r. o. zodpoví všechny dotazy k internetovým a televizním službám, pomohou vám s výběrem vhodného internetového tarifu i sestavením programové nabídky. Následně s vámi pohodlně vyřeší související smluvní záležitosti.

Všechny důležité informace k besedě, prezentačním/podpisovým dnům a samotnému převzetí kabelové sítě v Lužicích můžete sledovat na stránce www.selfnet.cz/luzice. Samozřejmě vás budeme průběžně informovat i prostřednictvím našich obecních komunikačních kanálů.
 
Přepnutí sítě na služby Selfnet
V úterý 2. listopadu 2020 bude od 8:00 do 14:00 probíhat aktivace služeb Selfnet na naší kabelové síti. V tomto čase může docházet k výpadkům internetového připojení i televizního signálu. Aby se vám televizní kanály opět zobrazily, přelaďte v uvedený den po 14. hodině váš televizor. Po přeladění se vám zobrazí nová programová nabídka Selfnet, která bude volně k dispozici až do konce listopadu 2020. 
Abyste následující měsíc o internetové připojení a televizní vysílání nepřišli, využijte prosím výše uvedené prezentační/podpisové dny k pohodlnému vyřešení všech smluvních záležitostí.
Jedna dobrá zpráva - ačkoliv vám internet a televize od Selfnetu poběží už od 2. listopadu 2020, vy začnete platit až za ty služby, které budete mít aktivní od 1. prosince 2020. Co se týče platby za listopad, tu směřujte ještě na stávajícího poskytovatele, tedy společnost NOEL, s. r. o.
 

Rychlý internet a televizní zábava
Na jaké internetové a televizní služby Selfnet se od 2. listopadu 2020 můžeme těšit?
 
Internet Kabel – Spolehlivé internetové připojení o rychlosti, kterou nebudete s nikým sdílet. Budete mít možnost si vybrat ze tří rychlostí stahování dat – 60, 160 nebo 400 Mbps (megabit za sekundu). Samozřejmostí bude bezplatné zapůjčení modemu a možnost zakoupit si zařízení pro vytvoření domácí Wi-Fi sítě. 
 
Selfnet TV – Interaktivní televize, se kterou vám neuteče žádný pořad. Díky interaktivním funkcím (Archiv, Od začátku, Pauza či Nahrát) tak vlastní program už nebudete přizpůsobovat tomu televiznímu. Selfnet TV budete mít možnost sledovat až na pěti zařízeních současně (vybírat můžete mezi televizorem se set-top boxem, mobilním telefonem, tabletem, počítačem, Android TV, Apple TV a Samsung Smart TV s operačním systémem Tizen). Na všechny výhody Selfnet TV se můžete podívat v krátkém videu na adrese www.selfnet.cz/video. Selfnet TV vám bude k dispozici pouze v tzv. Balíčku (kombinace Internet Kabel + Selfnet TV).
 
Digitální televize – Klasická kabelová televize bez interaktivních funkcí a bez možnosti sledování na mobilních zařízeních.
Základní programovou nabídkou obou televizních služeb je nabídka Pro začátek, která obsahuje ty nejsledovanější kanály. K ní si můžete objednat některou z tematických nabídek (Rodina, Volný čas nebo Sport a zábava). Nechybí ani filmové balíčky (HBO a Cinemax) a možnost vytvořit si vlastní seznam kanálů „na míru“ díky nabídkám Mých 5, Mých 10 nebo Mých 15. S nabídkou Komplet pak získáte všechny dostupné kanály z programové nabídky Selfnet (více než 120 kanálů).

Výhodná nabídka pro Lužice
Pro ty z vás, kteří se rozhodnou využívat internetové a televizní služby Selfnet, je připravena i speciální nabídka – Internet Kabel nebo Balíček (Internet Kabel + Selfnet TV) získáte se slevou 100 % na prvních 6 měsíců, a to při uzavření smlouvy na 2 roky. Tuto akční nabídku budete moci využít do 31. ledna 2021.

Máte dotazy?
Pokud se chcete blíže informovat o internetových a televizních službách Selfnet, můžete navštívit webové stránky www.selfnet.cz/luzice nebo kontaktovat Michaelu Brodskou, specialistku zákaznické podpory itself s. r. o., ta vám sdělí vše potřebné k nabízeným službám i k převzetí kabelové sítě v Lužicích (tel.: 733 140 629, e-mail: brodska@itself.cz).
 
Společnost itself s. r. o.